kuinka läpäistä huumetesti

hei. olen polttanut pari päivää sitten yhden jointin ruohoa. mulla on edessä huumetesti 6 päivän päästä. Onko mitään mahdollisuuksia saada puhtaat paperit? :S
Kiitos avusta.
1413847
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Enpä usko että noin pienestä näkyy. Itse poltin illalla vähän ja aamulla testeihin niin ei näkyny ja kokemuksia on enemmänkin. mutta juo paljon nesteitä syö hyvin käy lenkillä niin eiköhän se siitä ;)

Äänestä
  • Eikö,ole parempi sitten lopettaa ne testeissä käynnit ja jatkaa elämäänsä reilusti jointtien kera.
    Fuskaamisellameimvoi rakentaa mitään hyvää maailmassa.

    Äänestä

Kyllä yhden jointin voi polttaa vaikka muutaman tunnin ennen testejä, eikä se silti näy testeissä jos ei ole muuten poltellut.
Jos olet poltellut useamman kuukauden päivittäin, tällöin THC:n metaboliitit näkyvät useamman päivän tai kauemminkin polttelun lopettamisen jälkeen.

Äänestä

Sillä edellytyksellä, että se naapuri ei pössyttele.
Sieltä taskusta lorautat sitten naapurin puhtaat kuset testipurkkiin.

Äänestä
  • Sukkahousujen läpi laskiessa se puhdistuu. Frendi sano et pitää olla elastaania paljon tai ei toimi kunnolla, mutta jos on uudet ja kalliit niin toimii. Joku sano et ei se mitään puhdistu, mut testi menee sekaisin kun niistä lähtee jotain aineita mukaan. Frendi itse töissä testeissä ja hyvin meni. Itsekin ole kokeillut eikä mitään näkynyt mutta en silloin paljon poltellut. Frendillä menee joskus vähän yli mutta ei sekään siis jäänyt kiinni ja on vieläkin samoissa töissä.

    Kundit voi sit pyytää tyttökaveria ostaan ne sukkikset jos ei ite uskalla.

    Äänestä

  • (Lola) kirjoitti:

    Sukkahousujen läpi laskiessa se puhdistuu. Frendi sano et pitää olla elastaania paljon tai ei toimi kunnolla, mutta jos on uudet ja kalliit niin toimii. Joku sano et ei se mitään puhdistu, mut testi menee sekaisin kun niistä lähtee jotain aineita mukaan. Frendi itse töissä testeissä ja hyvin meni. Itsekin ole kokeillut eikä mitään näkynyt mutta en silloin paljon poltellut. Frendillä menee joskus vähän yli mutta ei sekään siis jäänyt kiinni ja on vieläkin samoissa töissä.

    Kundit voi sit pyytää tyttökaveria ostaan ne sukkikset jos ei ite uskalla.

    Ja sukkahousut jalassa!

    Kyllä toimii!

    Äänestä

  • toisinsanoen kirjoitti:

    Ja sukkahousut jalassa!

    Kyllä toimii!

    Pöksyt jätetään alta pois.

    Äänestä

Jos jäät kiinni niin sano että olit kesällä ulkomailla esim. Saksassa tai Hollannissa. Noissa testeissä näkyy monien kuukausien kulutus, joten jos sanot poltelleesi ulkomailla, niin eihän sinulla ole mitään hätää, koska et ole tehnyt mitään laitonta.

Äänestä
  • Kovaa porukkaa kun olllaan opettamassa jointti ihmistä miten poltetaan samalla kun hyödynnetään yhteiskunnan resusseja käymällä testeissä . Jos ei lopeta jointtien kanssa värkkäämistä niin miksi sitten juokset testeissä . Ole rehellinen itsellesi ennekaikkea joko haluat olla riippuvainen huumeista tai haluat elää normaalia elämää mihin ei huumeet kuulu.
    Sen verran on oltava selkärankaa että tietää mikä valinta on paras itselle. Ja jos valitsee huumeet niin tienaa elantonsa myös ihan itse . Ei veronmaksajien rahoja tartte käyttää väärin

    Äänestä

Ilmoita, ettet mene mihinkään huumetestiin ja jos työnantaja tms. taho sitä sinulta vaatii, niin sano, että vedät jutun Euroopan Ihmisoikeustuomioistuimeen (EIT).

Testin mankuminen loppuu siihen paikkaan!

Äänestä
  • Miten niin ” et mene” eiköhän se olisi sillai että jos jossain otetaan testejä niin siihen on painavat syyt . Kaikki muut kansalaiset elävät lakien mukaan, miksei myös huume hörhöt

    Äänestä

Syö rasvasia ruokia!

Äänestä

Satunnaiskäyttö näkyy noin viikon

Äänestä

Ei muuta kun seisot tekemisiäsi takana se kun yrittelet keksiä miten voisi harhauttaa, itseäsi harhautat eniten, miksi yleensä poltit senkään jointin. Eikös niitä testejä oteta sinun itsesi vuoksi, testien tekijöille on vaan se työ tärkein.
Vaikuttaa ettet oikein ole käsittänyt asian ydintä että miksi sinulta otetaan testejä.
Niin kauan kundi itse näe asiaa muiden kannalta ei koskaan tule parannusta mihinkään.
Jointeista luopuminen on kovaa työtä ja ne heikoimmat jotka juonitteleva testien kanssa päättävät päivänsä jossain laitoksessa kun tulevat sairaiksi oikein kunnolla. Valinta on sinun , vapaaksi huumeista , tai jatkaa ja olla rasitteena yhteiskunnalle jonka on kustannetaan hoito.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


apua tarvitseva! kirjoitti:

hei. olen polttanut pari päivää sitten yhden jointin ruohoa. mulla on edessä huumetesti 6 päivän päästä. Onko mitään mahdollisuuksia saada puhtaat paperit? :S
Kiitos avusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu