Alennusmyynnit?

Just joo.. sanonko mitä mielt mä oon niist..
Krääsää joka paikka pullollaan ja ihmiset iha vauhkona.. voi p*rkele..
Pysyttävä kaupoist pois pari päivää et tilanne rauhottuu.. ;/
6231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No nehän on parhaita! Minä ainakin olen aina alkon alessa ekana. Meen teltalla aina oven eteen pari päivää ennen. Sieltä saa hyviä flindoja pilkkahintaan.

Äänestä

oikeassa mua ei saa sellaisiin paikkoihin millään mulla palaa saakeli aivo tollasissa alemyynneissä;=)

Äänestä
  • nähdä valvontakameroist ihmisten kopaamist, esim. jossai kitymarketis?
    Mummot varmaan mielenkiintosii, murisee ja nykii jotai samaa kukkamekkoo tai jotai.. On se..
    Odotellaa me pari päivää ni pahin o ohi.. Otetaa rauhas aurinkoo.. ;)

    Äänestä

  • NeitiX kirjoitti:

    nähdä valvontakameroist ihmisten kopaamist, esim. jossai kitymarketis?
    Mummot varmaan mielenkiintosii, murisee ja nykii jotai samaa kukkamekkoo tai jotai.. On se..
    Odotellaa me pari päivää ni pahin o ohi.. Otetaa rauhas aurinkoo.. ;)

    ...ja millä ottaa sitä aurinkoo?
    Hehhehhheeeeeeeeeeeee:D

    Äänestä

  • ToeX kirjoitti:

    ...ja millä ottaa sitä aurinkoo?
    Hehhehhheeeeeeeeeeeee:D

    Makaan aurinkotuolil ja yritän ol rauhas.. Aika levoton oon, tiedä miten päin olis hyvä olla.. Kaikkee yritän keksii, teen vatsalihaksii ja kaikennäköst et on linnuil ihmettelemist.. huh nyt oli pakko tulla suihkuun? ;D

    Äänestä

Ei siellä ollut muita vauhkoja kuin MINÄ! Kukaan ei ollut niin innoissaan... en huomannu ainaskaan. Paljon ihanaa tavaraa ostin kaksi muovikassia ihan täyteen eikä maksanu montaa euroo, ihan halvalla sain. Meen tänäänkin. Nyt ei jouda rannalla makoilemaan! HEP HEP JEP JEP! Tämä on hintajuhlaa! Aune ei rahojaan tuhlaa!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


NeitiX kirjoitti:

Just joo.. sanonko mitä mielt mä oon niist..
Krääsää joka paikka pullollaan ja ihmiset iha vauhkona.. voi p*rkele..
Pysyttävä kaupoist pois pari päivää et tilanne rauhottuu.. ;/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu