Sillinä alla?

Jumala loi miehen tunkeutumaan naisen sisään. Siitä ei oikein päästä eroon. Mutta se, että mies epäsiveästi jumputtaa naisen lantiota vasten voidaan eliminoida siten että mies makaa sillinä alla ja nainen hoitelee jumputtamisen.

Tässä tapahtuu täydellinen tasa-arvo.
2136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jumputellaan vuoroin- miten hyvältä tuntuu

Äänestä

Keinohedelmöitys on keksitty. Eikös juurikin ole ollut juttua että lsbopareilla sallitaan keinohedelmöitys.

Näin tekniikka vapauttaa naiset alistavasta heteroseksistä. Ja maailma pelastuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaljis Laiskamato kirjoitti:

Jumala loi miehen tunkeutumaan naisen sisään. Siitä ei oikein päästä eroon. Mutta se, että mies epäsiveästi jumputtaa naisen lantiota vasten voidaan eliminoida siten että mies makaa sillinä alla ja nainen hoitelee jumputtamisen.

Tässä tapahtuu täydellinen tasa-arvo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu