KOLMEN KOPLA

EU:n täytyy näköjään puuttua jatkuvasti Suomen sisäisiin asioihin, tälläkertaa puolueiden epämääräisiin rahoituksiin.

Kokoomus, SDP ja Keskusta... eikös ne ole juuri nämä puolueet jotka dominoi YLEN antiakin?
3154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kun verrataan Moldoviaan ja Kazakstaniin?

Aika paha juttu!

Äänestä

jotain näistä. Sieläkin oli näet epäselvyyksiä.

Äänestä
  • höylä ,Fortumin Hallituksessa ja niin edelleen aikamonen kansankusettaja .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


EU huomasi kirjoitti:

EU:n täytyy näköjään puuttua jatkuvasti Suomen sisäisiin asioihin, tälläkertaa puolueiden epämääräisiin rahoituksiin.

Kokoomus, SDP ja Keskusta... eikös ne ole juuri nämä puolueet jotka dominoi YLEN antiakin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu