Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Asentoja jäykälle penikselle??

Penikseni on todella jäykkä ja osoittaa aina suoraan leukaa kohti erektiossa. Penis on tällöin siis melkein vatsaa vasten kiinni ihossa ja ei taivu siitä eteenpäin ilman kovaa kipua.Tämä on aiheuttanut aika paljon vaikeuksia eri asentojen löytämisessä. Ratsastus on toiminut, kun nainen on päällä, mutta esim. takaapäin on vaikea vetää.

Onko suosituksia/vinkkejä?
74066
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

aika tekee tehtävänsä.

Äänestä
  • Tyttöystävä ei ehkä ole kauhean iloinen, jos sanon että aika tekee tehtävänsä :)

    Jotain konkreettisempia ehdotuksia kenelläkään, apu olisi tarpeen...

    Äänestä

niin suunta muuttuu 180 astetta, sen jälkeen voit kädellä pidellä kaluasi haluamassasi kulmassa:)

Äänestä

Mul on tällä hetkellä yks semmonen säätö jolla on aivan samanlainen muna ku kuvailit omasikin olevan. Mut häntä ei kuulemma satu vaikka välillä menee rajuksikin, mutta tykkää hirveesti sillai takaapäin että me molemmat seistään. En tiä onko se muuten vaan hänen lempiasento vai vaikuttaax se munan muoto siihen. Mä oon nainu n.parinsadan ihmisen kanssa ja nyt vast tuli vastaan tollanen. Mut hyvää seksii on. Ai niin, sit siihen liittyen mulla on kyl ruennu lirahtaa vähän pissaa kun nain hänen kanssa, muiden kanssa sitä ei tapahdu. Sitä oon vähän ihmetelly...Mut tsemppii ja mielikuvitus kehiin :)

Äänestä
  • pissi liisi, pissis.

    Äänestä

  • ejakulaatio. Mikäli laukeat hänen kanssaan, voi kuvailemasi juttu olla naisen laukeaminen eritteillä. Se sekoitetaan useimmiten pissaamiseen, mutta sitä se ei ole lainkaan. Itse olen ejekuloinut vain ja ainoastaan yhden miehen kanssa elämäni aikana ja niitä on ollut satakunta.

    Äänestä

  • se onkin kirjoitti:

    ejakulaatio. Mikäli laukeat hänen kanssaan, voi kuvailemasi juttu olla naisen laukeaminen eritteillä. Se sekoitetaan useimmiten pissaamiseen, mutta sitä se ei ole lainkaan. Itse olen ejekuloinut vain ja ainoastaan yhden miehen kanssa elämäni aikana ja niitä on ollut satakunta.

    ...oon ajatellu, kun tosiaankin laukean aivan mahtavasti sen kundin kanssa ja tosiaan sitä ei tapahdu kun hänen kanssaan.. Me nauretaan yleensä sille ja yhdessäkin ollaan sitä funtsittu jos se kuitenkin on ejakuloimista. Mut kiusallinen jutsku jos nussii vaikka autossa tai jonkun muun sängyssä, ni joka paikka on "nesteissä". No ei nyt joka paikka, mut kuitenkin :) Mut se orgasmi on järjetön..Se liene "pääasia" :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jäykkäjoonas kirjoitti:

Penikseni on todella jäykkä ja osoittaa aina suoraan leukaa kohti erektiossa. Penis on tällöin siis melkein vatsaa vasten kiinni ihossa ja ei taivu siitä eteenpäin ilman kovaa kipua.Tämä on aiheuttanut aika paljon vaikeuksia eri asentojen löytämisessä. Ratsastus on toiminut, kun nainen on päällä, mutta esim. takaapäin on vaikea vetää.

Onko suosituksia/vinkkejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu