Kääääk !

Mistä voi johtua, kun teksti näytöllä yht`äkkiä järjettömän suurta ?! Pitäisi mennä tuonne peräseinälle lukemaan, kun silmät väsyy :/
Tekniikka hiukan hakusessa meikälikalla.
4236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

monelaista! Yks kertoi nähneensä suuren kalukin!;)

Äänestä

painamalla control alas ja hiiren rullaa samaan aikaan pyörittämällä.

Äänestä
  • nut mää zoomailen koko illan

    Äänestä

  • ..asiallisesta vastauksesta :))

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Täti kirjoitti:

Mistä voi johtua, kun teksti näytöllä yht`äkkiä järjettömän suurta ?! Pitäisi mennä tuonne peräseinälle lukemaan, kun silmät väsyy :/
Tekniikka hiukan hakusessa meikälikalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu