Suunnattua TV-ohjelmaa.

Samaan tapaan kuin Romani-TV oli mustalaisille suunnattua, voisi dorkille suunnata Hullun-TV.

Mitähän sillä voitaisiin tavoitella?

Miltähän itseään täysipäisena pitävä katsoja mahtaisi siitä ajatella?
4166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

serkkusi Anu.

Äänestä
  • ...kirjoittaa nimellään, Anu Saukko. Sinä kirjoitat nimimerkillä "täällä". Mutta ei se minua haittaa.

    Äänestä

MAD-tv,siellähän on vähän sellaista ihme porukkaa

Äänestä
  • teille tolloille ylen kanavat riitä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Per Saukko kirjoitti:

Samaan tapaan kuin Romani-TV oli mustalaisille suunnattua, voisi dorkille suunnata Hullun-TV.

Mitähän sillä voitaisiin tavoitella?

Miltähän itseään täysipäisena pitävä katsoja mahtaisi siitä ajatella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu