Virheet De Rödä

Onko Helsingin huumepoliisi pidättänyt liikaa Vihreän nuorison ulkomaalaisia huumediilereitä, kun nyt Vihreiden miehittämä hampunvihreä oikeusministeriö haluaa lopettaa koko organisaation
1148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Poliisi on ilmeisesti liian tehokkaasti
napannut piiperöeliitin diilereitä!

Olisi poliisin kantsinut vaan pidätellä hormoneja
nappailevia bodareita ja subutexin popsijoita
eikä sotkeutua oikeisiin huumeisiin joita Tavjaevkki-eliitin suojeluksessa olevat
maanhalaajat ja kiljupääanarkot tarvitsevat
kipeästi makasiininpolttoja ja
vappumarssejaan piristämään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Braxkö asialla kirjoitti:

Onko Helsingin huumepoliisi pidättänyt liikaa Vihreän nuorison ulkomaalaisia huumediilereitä, kun nyt Vihreiden miehittämä hampunvihreä oikeusministeriö haluaa lopettaa koko organisaation

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu