Mihin on hävinnyt ?

Työtätekevien ja SDP:n äänestäjien hyvinvointi.
Terveyden huolto, matkakulu ja sairauskulu vähennykset verotuksessa .... ?

Kerro meille Pavel Lipander !
3127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jäkäti jäkäti jäkäti jäkäti jne.

Äänestä
  • muhun pysty !

    Äänestä

Hyvinvointivaltion ylläpitoon:byrokratiaan,joutavanpäiväisiin projekteihin,kunnalliseen päivähoitoon,opiskelijoiden nuoruudesta nauttimiseen yms.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yrde kirjoitti:

Työtätekevien ja SDP:n äänestäjien hyvinvointi.
Terveyden huolto, matkakulu ja sairauskulu vähennykset verotuksessa .... ?

Kerro meille Pavel Lipander !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu