Risto EJ Penttilän Nato-ohjelma

Julkaisun lopputulema on, että jäsenyyttä ei ratkaista faktoilla, vaan maailmankuvilla.

http://www.uusisuomi.fi/blogit/ristoejpenttila/myonteisesti-natosta#comment-9363
1101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joopa joo niinhän se on "Tutkijaryhmän mukaan Venäjä ei juuri korvaansa lotkauttaisi " , miten on poistuuko ne puun tullimaksut sitte ja öljynkin hinta kai tippuu ???
Supolle vaan lisää oikeuksia poliitikkojenkin suhteen .

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Syvältä Elinkeinoelämän val... kirjoitti:

Julkaisun lopputulema on, että jäsenyyttä ei ratkaista faktoilla, vaan maailmankuvilla.

http://www.uusisuomi.fi/blogit/ristoejpenttila/myonteisesti-natosta#comment-9363

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu