Ollilan Jorma ei pääsekään viisaaksi mieheksi

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1465272

Näin se eeuu pyörii. Meidän tulevaisuudesta päättää joku vitun kabinettirinki joka ei ole missään vastuuussa kansalaisille.

Suomi ulos EU:sta!
183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

siihen, niin ymmärrän täysin kabinetin vaatimuksia viisaksi mieheksi, käänteiseen puljuun olisi hyvät mahdollisuudet kun on kuunnellut sen juttuja joskus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ehkänaiseksi? kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1465272

Näin se eeuu pyörii. Meidän tulevaisuudesta päättää joku vitun kabinettirinki joka ei ole missään vastuuussa kansalaisille.

Suomi ulos EU:sta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu