Siis WHAT???

Yritin kirjautua ja postiinkin yritin mut siellä sanottiin, et palvelu on tilapäisesti suljettu ja avataan seuraavan kerran 12.2.???

Jos toi pitää paikkansa, kaikki aikaisemmat kämmit on ylitetty...
5390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

täähän on suomi24:jä :))

Äänestä
  • gallerioita,mulla kaikista tulee vastaus;käyttäjä ei ole vielä luonut gallerisivua.Onko eniro tuhonnut galleriat?

    Äänestä

  • klikata noita kirjoitti:

    gallerioita,mulla kaikista tulee vastaus;käyttäjä ei ole vielä luonut gallerisivua.Onko eniro tuhonnut galleriat?

    oli eka, mikä pisti silmään...

    Mutta kahden kuukauden huoltokatko? Edes täällä?

    Äänestä

ole homma eikä mikään olla 2 kuukautta pois huuhaalta vai onko?

Äänestä
  • se MULLE mikään juttu oo, mut jollekin riippuvaiselle voi olla;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


a-v itte kirjoitti:

Yritin kirjautua ja postiinkin yritin mut siellä sanottiin, et palvelu on tilapäisesti suljettu ja avataan seuraavan kerran 12.2.???

Jos toi pitää paikkansa, kaikki aikaisemmat kämmit on ylitetty...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu