Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

korkkari fetissi.

milloin ekan kerran alkoi korkokengät kiihottaa? minkä ikäisenä, kenen esim. äidin tai siskon yms. millaiset kengät? itseäni viehätti jo ala-asteella korot ja käytin salaa äidin/siskon kenkiä.
41824
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Opettele vitun avuton kirjoittamaan oikein. Lause alkaa isolla alkukirjaimella!
Olisit lukenut iltaisin läksyjäsi, etkä käyttänyt vapaa-aikaasi äitisi kenkien runkkaamiseen niin osaisit nyt edes kirjoittaa.
Mistä näitä oikein sikiää????!!!!

Äänestä
  • ei mun tarinani! Ja laita ainostaan lauseen loppuun vain yksi merkki! Eikä näin????!!!!

    Äänestä

  • Minun tarinani kirjoitti:

    ei mun tarinani! Ja laita ainostaan lauseen loppuun vain yksi merkki! Eikä näin????!!!!

    ettäuseammallamerkilläsaatarinansaparemminkuuluviinnäidenrisaistenjapaskaistensukkahousuhomonjenkanssa....!!!???

    Äänestä

kun on noita pilkunviillaajia.Ala-asteella se alkoi ja valitattavasti opettajataren kengistä. Maalla kun oltiin ja tuli sijais-ope kaupungista piikkareineen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertokaa? kirjoitti:

milloin ekan kerran alkoi korkokengät kiihottaa? minkä ikäisenä, kenen esim. äidin tai siskon yms. millaiset kengät? itseäni viehätti jo ala-asteella korot ja käytin salaa äidin/siskon kenkiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu