Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Katsokaa mitkä kertoimet

Katselin veikkauksen sivuilta ottelun West Ham - Everton kertoimia.

0-0= 391,41

1-0= 391,41

1-1= 233,66

0-1= 521,88


Heh heh, eikö ne osaa päivittää niitä vai mikä on ongelma? Olispa noi kiinteät kertoimet :D
2390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei ne Veikalla osaa, eikä myöskään Teppo!

Äänestä

Aamul noin.Kunhan porukka "tasottaa" niitä ensin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tulosvedossa! kirjoitti:

Katselin veikkauksen sivuilta ottelun West Ham - Everton kertoimia.

0-0= 391,41

1-0= 391,41

1-1= 233,66

0-1= 521,88


Heh heh, eikö ne osaa päivittää niitä vai mikä on ongelma? Olispa noi kiinteät kertoimet :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu