Miten Keltaruusu

toimii?

Täällä mainitaan jatkuvasti Keitainen ruusu ryhmäseksipaikkana. Kertokaa tietämättömälle, miten homma toimii, jospa vaikka saisi aikaiseksi kokeilla.

Ilmeisesti ei tarvitse olla oma pari mukana, "vaihtorahana".

Siellä on nähtävästi koppeja. Miten niihin valikoidutaan? Jotkut kirjoittavat toisten seksitouhujen katselusta. Onko koppien välissä siis ikkuna?

Toiset nimittäin kertovat vain seinässä olevasta reiästä, jonne mies voi työntää vehkeensä, ainakin hyvällä tuurilla tuntemattoman suuhun.

Millä paikkakunnalla Keltaisia ruusuja on? Itse asun Helsingissä.

5

5532

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Malminkadulla "stadiss...

      Siinä on iso huone missä valot päällä ja lattialla sellainen about 5x5m matto joka näyttää ruusulta siis keltainen ruusu.

      Matolla on keltaisia tyynyjä (isoja) jotka voi käyttää miten haluaa.
      Siellä sitten saa sekstailla miten haluaa ja muut voi katsoa sinun hommia kun valot palaa.
      Kannattaa ottaa seksikkäät alusvaatten päälle kun sinne menee.

      Ylensä siellä on vanhempaa väkeä ( noin 25-30v ) jotka uskaltaa riisua muiden nähden.
      Välillä näkee jopa naisia jolla on karvoja, vaan kovin harvoin.

      Tule mukaan vaan ja näytä aisasi ehkä joku nainen (tai mies) innostuu sinuun.
      Jos olet nainen niin vienti on 110%.

      • että...

        tätä mainontaa.


      • ihan näinkään

        Kyllä keltsussa asia menee niin, että jos olet mies, niin 100% vienti. Sen verran gay-miesten kansoittama paikka, että naisia/pareja edes harvoin paikalla. Siträ paitsi paikan miesten taso on sen verran heikko, ettei välttämättä naisen puolelta tule edes halua lähteä mukaan mihinkään.
        Paikalla olisi hyvät edellytykset toimia parien kohtaamispaikkana jos edes yksi ilta viikossa varattaisiin vain parien/heteromiesten käyttöön ja paikan nuhjuisuutta edes hiukan yritettäisiin parantaa. Kanttataa vinkata asiasta henkilökunnalle, voivat ottaa onkeensa.


      • kiinni
        ihan näinkään kirjoitti:

        Kyllä keltsussa asia menee niin, että jos olet mies, niin 100% vienti. Sen verran gay-miesten kansoittama paikka, että naisia/pareja edes harvoin paikalla. Siträ paitsi paikan miesten taso on sen verran heikko, ettei välttämättä naisen puolelta tule edes halua lähteä mukaan mihinkään.
        Paikalla olisi hyvät edellytykset toimia parien kohtaamispaikkana jos edes yksi ilta viikossa varattaisiin vain parien/heteromiesten käyttöön ja paikan nuhjuisuutta edes hiukan yritettäisiin parantaa. Kanttataa vinkata asiasta henkilökunnalle, voivat ottaa onkeensa.

        "Kyllä keltsussa asia menee niin, että jos olet mies, niin 100% vienti. Sen verran gay-miesten kansoittama paikka..."

        Tilanne on eittämättä kiusallinen, jos kovin pitää huomautella olevansa hetero ja kiinnostunut vain naisista. Tai OK, myös n m -parien paneskelun katsomisesta, mutta siinäkin on peruspointti se n.


    • Hegin Kampissa

      Siellä maksetaan tiskille, ´minkä jälkeen pääsee elokuviin. Paikassa on kahdessa kerroksessa pitkä käytävä, jonka varrella on filminkatselukoppeja, pari pientä elokuvasalia. Kellarin käytävässä on pimeät huoneet, kalteriväliseinällinen huone, ja pari huonetta joissa on panokiikut. Yleensä saa oven perässään lukkoon. Joidenkin katselukoppien väliseinässä on ns. imetysreikä - voihan sen läpi pannakin. Filmejä voi vaihtaa katkaisimesta, jos nyt filmit kiinnostaa.

      Hommiin valmiiden miesten ja pariskuntien ilmiasu vaihtelee suuresti. Nuoria pariskuntia siellä ei kai käy.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Häiriköinti

      Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as
      Ähtäri
      59
      3166
    2. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      23
      2964
    3. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      51
      2862
    4. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      56
      2668
    5. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      58
      2548
    6. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      48
      2530
    7. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      53
      2301
    8. Pohdinttavaksi

      No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      78
      2188
    9. Siis hetkonen

      Rakastetaankohan me kummatkin toisiamme, ja aletaan tajuamaan se pikkuhiljaa 🤯
      Ikävä
      45
      2082
    10. Mulla ei oo anteeksi pyydettävää

      Muista se! Mieheltä yhdelle naisellE
      Ikävä
      69
      2078
    Aihe