Ihana

1161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

työvoimapula hoituu ja perimä paranee.
Jos nyt taas verrataan suomalaisia valkoisia miehiä, jotka ovat naimisissa suomalaisen valkoisen naisen kanssa, vastaavassa tilanteessa oleviin somalimiehiin. Niin jos suomalaiset olisivat suhteessa yhtä kusipäitä, yli 200000 suomalaismiestä istuisi linnassa vaimon törkeästä pahoinpitelystä. Mikä suomalaismiehiä vaivaa kun emme pärjää tässä kisassa, se on kuiteski nii ihquuu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


musta mies kirjoitti:

Rasistinen oikeus tuomitsi lusimaan!

http://i132.photobucket.com/albums/q30/31848028/somx.jpg?t=1197708280

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu