Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Oletko se sinä Teppo?

3261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tepihän se siinä on. Tällä hetkellä stadin kundi vuodattaa spermaa isosta mulkustaan. Ihan on näppäimet spermassa et sillei hei!!

Äänestä
  • ........?

    Äänestä

  • kylään kirjoitti:

    ........?

    Stadin kundin mummo tuli käymään. Sai oikein kunnolla vedellä sitä sen ryppyiseen ja mukavasti lössähtelevään perseeseen et sillei hei! Stadin kundi vuodatti kunnon lastin mummon suuhun niin, että mummo meinas tukehtua et sillei hei!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Janari kirjoitti:

Hieno mies ja varmasti myös kova panemaan! http://plaza.fi/ellit/ihmissuhteet/100-naista/22-203n-metrin-yojuoksu-12100

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu