Hei haloo 42v mies on hukannut pimpin, jos on näkynyt yksinäinen pimppi kuljeksimassa ilman seuraa NIIN ILMOITATHAN.
pimppi hukassa
jäpi
251239
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Itse olen 26v mies myös hukannut pimpin lupaan kyllä kertoa jos näen useampia.
Mukavaa että on kohtalotovereita,ei sen nyt ihan pimppi tarvii olla jos näet harhailevan.Kuhan sinneppäinkin olis vaikka siks aikaa kun oikee löytyy.
Täällä olis yks 40 v yksinäinen pimppi tarjolla, muttei tiedä, minne pomppis.........
Oisko tuo mahollista että heti löyty. no jo eipä mokoma kauas kerinny
Minä voisin kertoa suuntanumeron , jos yksinäisyyden poistaminen riittää.
Ihan märän ja liukkaan oloinen... Minne pitäis tulla mies 42 v???
Unohda tommoset kääkät! Jos pimppi on liukkaan oloinen ja kaipaa voimistelua, voin aivan hyvin tulla lievittämään tuskaasi. Tai tule sinä tänne, jos haluat. Samalla lievittyisi oma vähintään yhtä kamala tuskatila.
Tarjolla 186 senttiä ja 84 kiloa 30-vuotiasta lihaa.
on se vaa mukava kun on värkit kunnossa.Neito 40 tuntuis olevan oikeen huippukunnossa,missä päin oleilet.Tiiä vaikka tarkistaisin onko se minun pimppi siellä.
Mihin ne huippu pimpit häipy, nyt on taas pimppi hukassa.Tai nyt on kaks
Ihan huippukunnosa olen. Kyllä kai vielä tässä iässä pitää olla kiihkeää toimintaa.. Eipä taida enää 42 v kaivata kai hän on löytänyt sen oikean.
Itse seikkailen täällä pohjoisen valoisissa öissä...
Voi sinä pohjoisen tehotyttö,kyllähän minä poika kaipaan.Aikanaan jäi sydämmeni savukoskelle tahtoisin sen takaisin että kaipuu sinne on mutta olen nyt etelän mies.Kirjoitappas minulle tonne sähköposti puolelle [email protected]
uskallanko kirjoitella, jos vaikka olen ujo??
Näinkö niitä treffejä nykyään tehdään??
No ni näinhän siinä taas kävi ku kälviällä ja kälviälläkin jäin ilman voihan napakettu.
Noin se tosihyvä tahtoo pysyäkkin hyvässä kunnossa
Sen sydämenki olet hukannu, mutta täällä Savukoskella on niin suuret kuusikot ettei ole näkynyt. Ja täällä kyllä vielä varmemmin jäisit yksin, ei täällä ole pimppiäkään näkynyt.
Ei kai nyt sentään korvessa olla vaan ihmisten ilmoilla..
Kyllähän on kun avaa silmänsä ja kaisoo.Paras paikka ainakin minulle oli pimppiä meinaan oli.
...ja katselee kiihkeänä vastakappaletta........missähän se muuten luuraa?
missä se ihanan iso vastakappale oikein on.... Kun ei löydy!!!
No täällähän se jäpillä tieteski
täällä ollaan koulun penkillä se oikea pimppi vielä hukassa
Kuule jos mies on tohonikään ehtiny ja luulee että pimpit yksin kulkee niin oot erehtynyt, ne on yleensä kiinnittynyt johonkin naispuoliseen henkilöön(nykyisin voi olla myös ent. mies) kannattaa siis katsella naisia ei vain pimppejä.
OKEI ruven katselemaan sit niitä naisia,vai on se pimppi kiinni siinä naisessa ilmanko en ole löytänyt mokomaa.Aika ovelaa piilottaa se tollalailla,on niinku otettava koko paketti jos meinaa pimpitellä kiva.
Löysitkö sen täydellisen naisen??
eipä ole näkynyt vaikka kaikkihan ne on täydellisiä omalla tavallaan