Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Rankaisukeino? kiihottavaa :)

Meillä mieheni pitää peppuseksiä hieman leikkimielesti rankaisukeinona ja se kiihotaa minua aivan vietävästi. Peppuseksi ei fyysisesti tunnu järin ihmeelliseltä, mutta jos mieheni sitoo minut ennen sitä ja alkaa valmistella peppua pantavaksi (nuolee ja rasvaa) niin kiima karkaa tällä tytöllä kyllä käsistä :)

Tieto siitä, että on täysin oman kullan kiiman armoilla saa mut orgasmin partaalle ja oikeassa asennossa vatsallaan lauakean anaaliseksiin, kunhan vaan lakanan pinta stimuloi klittaa.
34256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hiano kuulla ,että joku on sinut vartalon kanssa ja nauttii siitä kumppaninsa kanssa..

Äänestä

Mun miehellä on suhteellisen suuri kyrpä,et se on kyl todellakin rangaistuksen saamista,kun saan tuota hänen melaansa tiukkaan perseeseeni,toki tarvitaan kunnon alkulämmittelyä dildolla ja anustapilla,ja kunnolla liukkaria,ei se hänen kyrpänsä muutoin sinne mahdu,ja joka kerta se tuntuu yhtä suurelta,tuntuu että peppuni halkeaa,mut mä nautin kivun ja nautinnon sekoituksesta,tuskan kyynelien valuessa silmistäni,kiljun kurkku suorana kun hän paukuttaa kyrpäänsä kahvaa myöten anukseeni.Meillä lemppari leikki on asiakas ja huora,pukeudun sexyihin asuihin ja piikkikorkoisiin avokkaisiin tai reisisaappaisiin,ja mieheni on se asiakas joka sit kahlitsee minut käsiraudoilla ja käyttää hyväkseen

Äänestä

Jes, se todella toimii.

Huonosti käyttäynyt nainen sidotaan, mahalleen ja kontilleen, välissä voi ehkkä panna häntä hetken suuhun, sitten ehkä piiskaa, vähän tai reilusti, ankarat haukut ja sen jälkeen jyntätään vielä rajusti peppuun. Hyvä sessio!

Kaikki toivon mukaan ymmärtävät, että tämän kaiken on kuitenkin oltava vapaaehtoista. Vaikka sessiossa on lupa - ja itse asiassa tarpeen - järjestää toiselle myös yllätyksiä, niin peppuseksi on sellainen, jonka mahdollisuudesta täytyy olla etukäteen yksimielisyys.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Janina07 kirjoitti:

Meillä mieheni pitää peppuseksiä hieman leikkimielesti rankaisukeinona ja se kiihotaa minua aivan vietävästi. Peppuseksi ei fyysisesti tunnu järin ihmeelliseltä, mutta jos mieheni sitoo minut ennen sitä ja alkaa valmistella peppua pantavaksi (nuolee ja rasvaa) niin kiima karkaa tällä tytöllä kyllä käsistä :)

Tieto siitä, että on täysin oman kullan kiiman armoilla saa mut orgasmin partaalle ja oikeassa asennossa vatsallaan lauakean anaaliseksiin, kunhan vaan lakanan pinta stimuloi klittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu