Ovatko Better Life

Monesti niitä on minulle markkinoitu, ja netistäkin löytyy jotain tietoa.

Käyttäjäkokemuksia?
4360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kuin en osta myöskään Apteekista enkä kaupasta synteettisiä vitamiineja.

Äänestä

Suurin osa ei lisävitamiineja tarvitse, jos syö kutakuinkin normaalisti ja tasapainoisesti. Itse ostin kokeilun vuoksi Pirkan vitamiineja ja Omega 3:sia, jotka ovat kutakuinkin samaa kuin WN:n namiskat mutta huomattavasti halvemmalla, enkä ole eroa vireystasossa tai terveydessä huomannut. D-vitamiinia saa Suomessa usein liian vähän vähäisestä auringonpaisteesta johtuen, mutta esimerkiksi maitoa juomalla saa pidettyä senkin tasot kohdallaan. Saa samalla kalsiumia, se on hyvää luustolle.

Äänestä
  • ja elä sairaasti.

    Äänestä

  • sinulla on kolestrolilääkitys.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-tuotteet hyviä? kirjoitti:

Monesti niitä on minulle markkinoitu, ja netistäkin löytyy jotain tietoa.

Käyttäjäkokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu