Miksi tummaihoisilla naisilla on TODELLA MUHKEAT TISSIT?? Vaikka olisi laiha niin silti on todella upean isot ja pyöreet tissit... Mieluummin kyllä tykkään katella tummempaa ja uhkeaa ja isotissistä naista ;)
Miksi tummaihoisilla
Naisilla ISOT???
34494
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
muhkeita ovat.Nuoresta asti olen myös tummista tisseistä saanut aina kovan seisokin ja jos on vielä pitkät nännit niin voi kun lentää makeesti.
Sama vika,kaakaon värinen iho,pyöreät tissit ja terhakkaat,lähes mustat nännit kiihottaa!!!Sitten takaapäin pantaessa ottaa loppuhetkillä mulkun ulos ja ihailee kirkasta pinkin väristä reikää johon vaalea sperma lentää.
Alapää on mielestäni vaaleammilla keskimäärn selvästi paremmannäköinen. Tumma tausta myös peittää yksityiskohtat. Haju ei kuulemma ole lainkaan houkutteleva vaan oksettava, mutta kyseessä oli tietenkin yksityistapaus.