Vihjeeni napsahtaa kiinni! tennikset kusi lahjakkaasti tällä kertaa mutta jääkiekkovedot osuu jälleen!
120 euroa! Kiitos KalPa ja Lukko
BlueWorld
10670
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kyrpäjyrä todistetta esiin!
nm: "BW (kirjautumaton)" vihje annettu palstalle ennen klo kuutta. Muuta todistetta täällä ei tarvitse esittää. En edes tiedä keinoa miten voisin esittää todistuksen vedostani jonka tein kioskille veikkauksen kautta. lappu on silmieni edessä jossa..
"
80 < 1 > Lukko-TPS
82 < 2 > Ässät-KalPa"
Kalpa, Lukko yli 1 maalin voitto ja illalla vielä Venäjä 10€ panos
Teetkö sen myös R-kioskilla
muut vedot teen veikkaukselle. Osoittautunut toimivaksi systeemiksi kohdallani. Sillä tennistä pelaan ammattimaisesti ja siinä on suuri pelikassa ja muita vetoja pelaan harrastusmielessä rahapuun alta löytyvillä kolikoillani joita on muuten todella paljon!
alikertoimetkin käy kunhan osuu..
....
Niin väität ettet ollut se kirjautomaton.. heh
Sama tyyli kun Tepolla. Jos osuu stadin kundi-nimikkeellä niin johan alkaa meteli, mutta jos ei osu, niin on hyvä vedota siihen, ettei ole kirjautunut omalla nimimerkillään ja joku muu on antanut vihjeen. Tämä on Tepon tyyli tätä nykyä.
Esim. tuo West Bromwich eilen.
Peesaa vaan ne mitkä tulee Tepon rekatusta. Ne osuu aina käytänössä =)