Rasistit

ovat normaaliväestöä useammin homoseksuaaleja.
3285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei.

Äänestä

pitänyt olla mitään pahaa. Koetas olla suvaitsevainen.

Äänestä

Mikä ihme siinä on että komut syyttää aina muita homoiksi?

Mannerheimia, Hitleriä, skinejä, ym..

Ja nyt rasisteja.

Teidänhän pitäisi olla niin suvaitsevia.
Ai, niin te olette suvaitsevia kaikkia muita paitsi suvaitsemattomia kohtaan?

Tai tällä tyylillä te osoitatte käyttävänne homo-nimitystä haukkumanimenä. Kukas se rasisti/fasisti oikeasti onkaan?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Freestyler kirjoitti:

ovat normaaliväestöä useammin homoseksuaaleja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu