MAAHANMUUTTAJAT OVAT SUOMELLE RIKKAUS

On hienoa, että Suomeen tulee lähitulevaisuudessa
paljon maahanmuuttajia Afrikan ja Aasian-maista.
Me suomalaiset olemme niin sisäsiittoista kansaa, että voisimme olla yhtä suurta perhettä.

Me kaikki suomalaiset ymmärrämme, että tälläinen
peli ei enää vetele ja meidän on saatava uutta verta kansaamme.

Olkaamme suvaitsevaisia tulijoita kohtaan!!!


"Maiden väliset rajat ovat keinotekoisia"


MarttyyriMallari-TTt

13

899

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • grav

      Ilmiselvä trollaushan tämä on (täytyy olla), mutta vastailenpa sunnuntain kunniaksi muutamiin pointteihin:

      "On hienoa, että Suomeen tulee lähitulevaisuudessa
      paljon maahanmuuttajia Afrikan ja Aasian-maista.
      Me suomalaiset olemme niin sisäsiittoista kansaa, että voisimme olla yhtä suurta perhettä."

      Tämä on yleinen monikultturistien kannattama valhe. Elinvoimaisen, ei-sisäsiittoisen yhteiskunnan ylläpitämiseen ei tarvita kuin jokunen tuhat ihmistä tiedemiesten mukaan. Lisäksi, miten maahanmuuttajat parantaisivat suomalaisten (tai siis itsensä ja suomalaisten jälkeläisten) geenipoolia? Ihan samalla tavalla ne perinnölliset sairaudet saattavat levitä, vaikka lapsen toinen vanhempi olisi rahdattu toiselta puolelta maailmaa monikultturistien rodunjalostuksen koekaniiniksi. Lisäksi nämä uudet tulokkaat tuovat mukanaan oman geeniperimänsä heikkoudet, mm. sirppisoluanemia, jota meidän kaikkien kaveri Seppo Lehto on ahkerasti mainostellut. Geeneissä periytyvät siis niin heikkoudet kuin vahvuudetkin, minkä luulisi jopa monikultturisteille olevan selvää pässinlihaa.

      Ja jos suomalaisten sisäsiittoisuudesta puhutaan kauheasti, niin mainitaanpa perään islamilaisen kulttuurin vaikutuspiirissä olevat maat, kuten Somalia (tämä maa on monikultturisteille ilmeisesti se seksifantasian/ksenomaniakohtauksen kliimaksi). Ihan samalla tavalla siellä sitä sisäsiittoisuutta esiintyy ja on esiintynyt, kuten on esiintynyt ihan maailmanlaajuisesti kaikkina aikoina. Suomen kansa on ollut olemassa tuhansia vuosia, miksi me juuri nyt 2000-luvulla olemme tukehtumaisillamme sisäsiittoisuuteemme (tai väitettyyn sellaiseen)? Tietääkseni 1700- ja 1800 -luvuilla tällaiset ensimmäisessä viestissä olevat ajatukset "perimän rikastuttamisesta" olisivat olleet perustellumpia, nykyään moiseen ei ole mitään aihetta. Pitäisikö muuten esim. Japanin tai Islannin ottaa myös vastaan uskomaton määrä Afrikan maahanmuuttajia, hehän ovat herranjumala siellä saarellaan eristyksissä (ja islantilaiset ovat ainakin erään tutkimuksen mukaan eniten sisäsiittoisia koko maailmassa, ja hyvin heilläkin pyyhkii.)

    • Sepedeux

      Koirat kaipaa kirppuja

      Mahamutajaministeriö

    • Muut ULOS!

    • *-*

      Unohdetaan grav:n liiankin paikkaansa pitämä vastaus.

      Julistan huutokaupan alkaneeksi:
      Myytävänä suomalainen sisäsiittoinen tauti.
      Vastaan otetaan puhdas afrikkalainen geeni.

    • Romancetar

      Sä oot sairas!! Ulkomaalaiset ei ole rikkaus Suomelle! Ne on alhaisinta saastaa mitä tänne voi änkee ja jotka, sinä mukaan lukien, ajattelee toisin. Voi vallan hyvin lähtee niiden mukana banaani laivoilla takas, sinne minne kuuluukin!
      "meidän on saatava uutta verta kansaamme" ja vielä niistä viidakko apinoista.. En ole ikinä kuullut mitään noin hirveää sontaa kenekään Suomalaisen suusta! Etpä taida edes Suomalainen olla!

    • Karhunkaataja.

      Rikastuttavat toki rikos- sekä työttömyys tilastoja.

    • Rajat-auki

      Niin ovat.

    • Jotenkin epäilen, että tässä 10 vuotta vanhassa avauksessa on haettu ironiaa. Mutta kun faktat ovat aika pitkälti oikein, niin sitä on vaikea hahmottaa... Vähän raflaava mielipide kuintekin.

    • RIKASTUTTAVATMATUT

      SUOMI ON MAAHANMUUTTAJILLE RIKKAUS. VANHAT MUMMOTKAAN EIVÄT SAA PITÄÄ KAULAKORUA SUOMESSA, MAMU VIE SEN VAIKKA VÄKISIN.

      • MIKÄÄNEIOLEPYHÄÄ

        ON SE NIIN VÄÄRIN KUN JOPA VANHOILTA MUMMOILTAKIN VIEDÄÄN JO LEIJONAHELYT KAULASTA JA ERÄAIHEISET LIPPALAKIT PÄISTÄ.


    • tulevaisuus.on.täällä

      Miksi me suomalaiset saamme vielä kertoa omia mielipiteitämme? Eikö nyt pitäisi kaikille laittaa ohjeet sallituista ajatuksista ja sanoista, unohtamatta aukotonta sensuurikoneistoa väärämielisten estämiseksi?

      Suomalaisen käsikirja - ajattele ja puhu oikein, ole hyväksytty. Nyt kirjakaupoista kautta verkon.

    • Somaliasta ja Irakista tulevat reippaimmat työläiset.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      239
      45218
    2. Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella

      Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole
      Maailman menoa
      123
      25986
    3. SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat

      Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude
      Maailman menoa
      324
      15663
    4. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      165
      10792
    5. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      10113
    6. Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat

      Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h
      Maailman menoa
      122
      9707
    7. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9551
    8. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8478
    9. 242
      6824
    10. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      221
      6476
    Aihe