Kohtalotovereita?

tarja_08

En tiedä mistä johtuu mutta onko jollain muulla ollut/on samoja ongelmia?
- Aina kosteena (vaikkei edes haluta)
- hikoilua alapäässä (tuntuu että olisi pissat tullut)kainaloista en hikoile mutta alapäässä senkin edestä.
- kutiaa
- alapään haju aivan järkyttävä, tuntuu että kaikki tuntis sen hajun vaikka ois vaatteet päällä mutta kaikki sanoo että ei muut sitä haista.

Tä on vaiva joka oikeesti vaivaa ja olen menossa lääkäriin, tä on vaan vaivannut mua jo niin kauan ja aattelin kysellä että onko muilla samaa ongelmaa ja jos on niin jos siihen on keksitty jokin ratkaisu.

Kiitos jos jaksoitte lukea:)

2

810

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kondylooma eli visvasyylä erittää visvaa, kutisee ja haisee. Tai sitten sulla on hiiva.

      • Kaalimato.

        Ns. litteä kondylooma ei välttämättä eritä yhtään mitään, ei varsinkaan "visvaa". Voi kyllä aiheuttaa kutinaa. Hankipas tytteli pieni seksivalistusta :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen

      Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o
      Maailman menoa
      325
      4628
    2. Olen Päivi Räsäsen puolella

      En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit
      Maailman menoa
      374
      2722
    3. Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen

      Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin
      Maailman menoa
      130
      2539
    4. Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.

      Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.
      Maailman menoa
      178
      2450
    5. Nuhteettomia edustajia

      Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no
      Politiikka
      213
      2385
    6. Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...

      ...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a
      Maailman menoa
      532
      1355
    7. Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus

      Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii
      Luterilaisuus
      438
      1250
    8. Huumeliika mellastaa Suomussalmella

      Varastanut S-marketissa, jopa kolme kertaa päivässä. Päätekijä pitänyt kuumeorjanaan naistaan useita vuosia. Mies potki
      Suomussalmi
      12
      1191
    9. Ihana sinä (m)

      Oispa kiva nähdä sua. Uskomatonta, miten paljon sä pyörit mun ajatuksissa. Oonkohan mä sun mielessä? Haluaisitko nähdä v
      Ikävä
      38
      973
    10. Oletko koskaan miettinyt

      kun sua ei kukaan puolusta missään tilanteessa? Eikö ole omituista?
      Viha
      94
      969
    Aihe