Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Teppo nauttii nyt thaimaassa

Nauttii thaimaassa olostaan ja me maan matoset ollaan täällä kylmässä härmässä. Teppo iskee kauniita naisia, ottaa aurinkoa ja juo drinkkejä kookoksesta. Niihän se on että rahalla saa ja hevosella pääsee, mutta on se vaa nii väärin ette mäkin siellä ole.
1135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Teppo iskee siellä miehiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maanmatonen vaa kirjoitti:

Nauttii thaimaassa olostaan ja me maan matoset ollaan täällä kylmässä härmässä. Teppo iskee kauniita naisia, ottaa aurinkoa ja juo drinkkejä kookoksesta. Niihän se on että rahalla saa ja hevosella pääsee, mutta on se vaa nii väärin ette mäkin siellä ole.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu