Mistä löytyy nainen

Antava ja pantava aikuiselle miehelle.
Hellittäväksi olkapääksi kun siihen tarvis
puhuman ja pussamaan.
Ei sitomaan tai kahleeksi ja vaivaksi
harmiksi,vaan tuomaan iloa ja valoa molemmille.
Seireeniksi elämän valatamerille
2321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos oisin vapaa ,vastaisin.

Äänestä
  • Ei mua ainakaan haitta ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Odyseija kirjoitti:

Antava ja pantava aikuiselle miehelle.
Hellittäväksi olkapääksi kun siihen tarvis
puhuman ja pussamaan.
Ei sitomaan tai kahleeksi ja vaivaksi
harmiksi,vaan tuomaan iloa ja valoa molemmille.
Seireeniksi elämän valatamerille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu