että kirjoittais jonkun pitkän jutun ja sit se lukisi sen ihan kokonaan mitä on kirjoittanut ettei vaan pari sanaa siitä lue mitä on kirjoittanut vaan ihan kokonaan alusta lopuun olisi vaikka 1000 sanaa ni se lukisi ne kaikki ni voisi keksiä jonkun pitkän jutun jonka kirjoittaa ja sit se lukesi sen kokonaan eikä vaan pari siitä mitä on kirjoittanut mikropuhe.com on just tuolainen mitä etsin mutta tuonne saa vaan jotain 30 sanaa vaan jota se lukee itä on kirjoittanut ja jos kirjoittaa paljon ja sit painaa sitä että se puhuu ni se poistaa niistä pari mitä on kirjoittanut ja sit se sanoo vaan pari niistä tuo ei ole sellainen
SELLAISTA ETSIN PALJON ETTÄ KIRJOITTAA AINAKIN 1000 SANAA JA SIT SE LUKEE NE KAIKKI JUST NIIN MITEN ON KIRJOITTANUT
eikä niin että vaan pari sanaa sanoo mitä on kirjoittanut.
SELLAISTA ETSIN PALJON ETTÄ KIRJOITTAA AINAKIN 1000 SANAA JA SIT SE LUKEE NE KAIKKI JUST NIIN MITEN ON KIRJOITTANUT
eikä niin että vaan pari sanaa sanoo mitä on kirjoittanut.
Vastaukset 4
Vanhimmat
linkki ku aina vikiset
http://www.kirjoittaapuhuumontasanaa.com
mikropuhe.com smanalaista kun mikropuhe.com mut että lukee kaikki mitä on kirjoittanut sese tässä on. Tuo lukee siis pari siitä mitä on kirjoittanut joka on just huohoa.
tiedän monta muutakiin jotka etsivät tuolaisia kauheasti ja paljon että voisi kirjoittaa ainakin 2000 sanaa ja sit se lukis ne tiedän kuulises ainakin 20 jotka tuolaista hakevat ja etsivät ja niin on osa kai niistäkin tänne pannut jotakin näistä tai siis tiedän että on.
http://i256.photobucket.com/albums/hh165/Laredon2/puhu1.jpg?t=1199996329
http://i256.photobucket.com/albums/hh165/Laredon2/puhu2.jpg?t=1199996382