Hyvin menee Perussuomalaisilla

Hyvin menee Perussuomalaisilla, kun aivokääpiöitä harmittaa, Aijajajaji ja jalalajalavei.

Puolue on täysin meidän hanskassa. Jippii.
4148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

otsikossa kaikki

Äänestä
  • Ja konjakkipieru perään. Persumeinkiä juu.

    Äänestä

Järjestys se olla pitää. Laardi putoaa kärryiltä, kun kovaa ajetaan. Suit sait ja puhdasta tuli.

Äänestä
  • Ei säästellä ruisleipää, perunoita ja läskiä, hyvin juoksee asiat kun pytyllä istuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


My vote kirjoitti:

Hyvin menee Perussuomalaisilla, kun aivokääpiöitä harmittaa, Aijajajaji ja jalalajalavei.

Puolue on täysin meidän hanskassa. Jippii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu