Entäpä

jpka on muuten niin salaperäinen, ettei galleria-sivujaan julkisena pidä, mikä on miehiään?
Veikkaus, että jonkin lahkon akateeminen opettaja!
5217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Timpermiehiä, ilmeisesti.

Äänestä

ja käyttää gluteemittomia tuotteita, ilmeisimmin.

Äänestä
  • No niin. Palataanpa ruotuun! Höpö höpö...maito-ongelma! ;)

    Äänestä

  • jpp3 kirjoitti:

    No niin. Palataanpa ruotuun! Höpö höpö...maito-ongelma! ;)

    Ehdin olla jo huolissani:)

    Äänestä

että hän lutkuttaa saatanan helvetin tulella lämmittämää tuttipulloa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämä Semper kirjoitti:

jpka on muuten niin salaperäinen, ettei galleria-sivujaan julkisena pidä, mikä on miehiään?
Veikkaus, että jonkin lahkon akateeminen opettaja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu