Kertokaas, mikä teistä on paras frendien tuotantokausi ja miksi? Itse en muista juurikaan ku 2. ja 3. tuotantokaudesta ja ne oli hyviä. Aattelin ostaa parhaimmat kaudet.
paras frendien kausi?
i do not, i do not
1
452
Vastaukset
- Dabbe
Minusta ensimmäiset tuotantokaudet olivat minustakin parhaimpia. Minä katson enemmän Simpsoneita ja South Parkia. Komedia elokuvat ehkä toiseksi parhaimpia genrejä. Jännärit ovat parhaimpia. Tykkään ainakin Leslie Nielsenin komedioista, vaikka hän ei ole hyvä näyttelijä minun mielestäni. Jim Carrey on paras!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 60803
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel111773- 46650
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla213588- 42543
- 52526
- 76523
- 22506
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k82483Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai37480