yrjösin lonkerotuoppiin

Pikkasen nolotti mutta onneksi ei ollut hirveästi ihmisiä näkemässä...

Silja Linen satamassa join eka kahvia ja söin sämpylän ja odotellessa kun mies pelaa päätin juoda lonkeron mutta jo heti ekan huikan jälkeen rupesi tulemaan kurkkuun ja vatsaan outo tunne josta välittämättä otin viel toisen huikan jonka jälkeen tuli oksennus varoittamatta suoraan tuoppiin yök ;(
61627
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Itse rappioaikoinani kerran siemailin viskiä ravintolan kuistilla, ja pukl heti takaisin lasiin johtuen viime aikojen liikakäytöstä. No, viski on kallista ainetta joten uudestaan vain kurkusta alas!

Nyt olen Joulupukin armosta raitis. Päivä kerrallaan.

Äänestä
  • en ikinä vois ajatellakaan juovani takas samasta lasista hyih ;(

    Äänestä

naiset naiset voi teitä

Äänestä
  • niinpä,kyllä tekevälle sattuu ja tapahtuu ja varsinkin kohelolle blondille ;>

    Äänestä

  • blondi-72hki kirjoitti:

    niinpä,kyllä tekevälle sattuu ja tapahtuu ja varsinkin kohelolle blondille ;>

    se ihana pieni vaalea pyöreä lämmin ja pehmeä muistatko minut vielä...

    Rakastan vaikka jätit minut..

    Äänestä

mutta en ole ihan varma ja anteeksi jos oot se ketä epäilen että tein sillä tavalla... ;((

Äänestä

Kommentoi aloitusta


blondi-72hki kirjoitti:

Pikkasen nolotti mutta onneksi ei ollut hirveästi ihmisiä näkemässä...

Silja Linen satamassa join eka kahvia ja söin sämpylän ja odotellessa kun mies pelaa päätin juoda lonkeron mutta jo heti ekan huikan jälkeen rupesi tulemaan kurkkuun ja vatsaan outo tunne josta välittämättä otin viel toisen huikan jonka jälkeen tuli oksennus varoittamatta suoraan tuoppiin yök ;(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu