onko kukaan tuohon firmaan tutustunut, siis tuohon ===========================>
ihan sairaaaan kalliita vaatteita. ja verkostomarkkinointi sivuilla mainostavat. kyllä te verkostomarkkinoijat ootte äveriäitä jos teillä tuollaiseen on varaa.
Salainen agentti Oy
11
3417
Vastaukset
- ...
Nuo Alpha Industriesien vaatteet on kalliita joka paikassa.
- SeNytVaanOnTyhmää!!!
Vanha ketju, mutta paskankos väliä, sillä fakta on, että SA on ylihintainen pulju. Alphan M-65 takeista kyseinen paikka pyytää 200 euroa, kun samaisen takin saa esim. Briteistä tilattua 100 euroa halvemmalla. Tuleehan siihen toki postikulut päälle, mutta halvemmaksi tulee kumminkin. Zoovillagessa kyseistä takkia myydään noin 150 eurolla ja juuri oli alet päällä jolloin kyseinen rotsi olisi lähtenyt 71 eurolla. SA:n alet kyseisen tuotteen kohdalla tiputtaa sen hinnan enimmillään siihen 150 euroon.
Juuri jäi parit t-paidat tilaamatta, kun ensin pähkäiltyäni, että viitsiikö niillä hinnoilla ostaa yksivärisiä paitoja, jotka kumminkin sävyltään ja materiaaliltaan houkuttelivat, huomasinkin, että se "vain" vajaan kuuden euron postikulu koskeekin smartpostia, jonka pisteitä tällä paikkakunnalla ei ole, ja olisinkin joutunut kustantamaan kokonaisen kympin normi postimaksua vielä parin ylihintaisen t-paidan päälle. Enhän toki hullu ole. En ymmärrä, kuinka tuokin pulju on edelleen pystyssä, koska hinnat ovat todellisia riistosellaisia.
Kumma, kuinka kotimaan sisällä liikkuva paketti saadaan liikkelle vasta 10 eurolla, kun toiselta puolelta maapalloakin on saatu lähetyksiä ilman toimituskuluja. Suosi siinä suomalaista. NOT!
- Ootko joku köyhä??
Vaatteet ei ole kalliita!
Mitä parempia ostat, sitä paremmin ne kestää.
Pääsääntöisesti näin.
Jos joku itkee vaatteiden hinnasta, niin sit menee jo todella huonosti...
Nimimerkillä - Prada on suosikkini - ORTVR
nii, tuo salainen agentti tuo laatu kamaa--->maksaa
- Vitunpaskapaikka
Samat maiharit mitkä ostin pahis.fi 50€ 6.90 postimaksu oli myynnissä Salaisessa Agentissa 89€ Riistävä 11€postimaksu.
- Kaikenkarvaista
Lähettävät vääränkokoista kamaa. Kun ei ole lähettää oikeankokista palautetun tilalle niin palauttavat tuotteen hinnan mutteivät toimitusmaksua. Hienoa toimintaa, ei jatkoon.
- ManiVeska
Kyllä ruja varmasti laittaa lohkoketjun käyntiin, varmana ei ole manit veskassa
- PakkoMyöntää
Kyllä se lohkoketju siellä on, pitää vain tarpeeksi etsiä.
Tai sitten myöntää hyväuskoisuutensa..
- Anonyymi
Kyselin joskus aurinkolaseja jotka löysin niitten sivuilta. "Niitä on kaks eri varastossa" mutta varastoon meneminen oli liian myyjälle raskasta. Ois ollut kiva tietää mitä myyvät.
Ei ihme että konkurssivalmis firma. - Anonyymi
konkurssi
- Anonyymi
Tein pahan virheen ja tilasin yhdet henkselit. Sitä ei olisi pitänyt tehdä, nyt olen hirvittävän melkein päivittäisen sähköpostipommituksen kohteena. Yrittävät myydä ihan väkisin vaikka mitä ylihintaista paskaa. Varokaa, pysykää tuosta kierosta firmasta mahdollisimman kaukana!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie3246329Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta734174Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom413525Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole873437Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa
Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava1083384Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut2443360Dannysta tulee isä 83-vuotiaana
Huh huh sentään sellaista naista, joka laitattaa itsensä paksuksi ikälopulle papalle ! Ajatellaanko lapsen oikeuksia oll712802Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin1022698Abdullah iski Citycenterin vessassa
Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html2142409Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt782123