onko kukaan tuohon firmaan tutustunut, siis tuohon ===========================>
ihan sairaaaan kalliita vaatteita. ja verkostomarkkinointi sivuilla mainostavat. kyllä te verkostomarkkinoijat ootte äveriäitä jos teillä tuollaiseen on varaa.
Salainen agentti Oy
11
3453
Vastaukset
- ...
Nuo Alpha Industriesien vaatteet on kalliita joka paikassa.
- SeNytVaanOnTyhmää!!!
Vanha ketju, mutta paskankos väliä, sillä fakta on, että SA on ylihintainen pulju. Alphan M-65 takeista kyseinen paikka pyytää 200 euroa, kun samaisen takin saa esim. Briteistä tilattua 100 euroa halvemmalla. Tuleehan siihen toki postikulut päälle, mutta halvemmaksi tulee kumminkin. Zoovillagessa kyseistä takkia myydään noin 150 eurolla ja juuri oli alet päällä jolloin kyseinen rotsi olisi lähtenyt 71 eurolla. SA:n alet kyseisen tuotteen kohdalla tiputtaa sen hinnan enimmillään siihen 150 euroon.
Juuri jäi parit t-paidat tilaamatta, kun ensin pähkäiltyäni, että viitsiikö niillä hinnoilla ostaa yksivärisiä paitoja, jotka kumminkin sävyltään ja materiaaliltaan houkuttelivat, huomasinkin, että se "vain" vajaan kuuden euron postikulu koskeekin smartpostia, jonka pisteitä tällä paikkakunnalla ei ole, ja olisinkin joutunut kustantamaan kokonaisen kympin normi postimaksua vielä parin ylihintaisen t-paidan päälle. Enhän toki hullu ole. En ymmärrä, kuinka tuokin pulju on edelleen pystyssä, koska hinnat ovat todellisia riistosellaisia.
Kumma, kuinka kotimaan sisällä liikkuva paketti saadaan liikkelle vasta 10 eurolla, kun toiselta puolelta maapalloakin on saatu lähetyksiä ilman toimituskuluja. Suosi siinä suomalaista. NOT!
- Ootko joku köyhä??
Vaatteet ei ole kalliita!
Mitä parempia ostat, sitä paremmin ne kestää.
Pääsääntöisesti näin.
Jos joku itkee vaatteiden hinnasta, niin sit menee jo todella huonosti...
Nimimerkillä - Prada on suosikkini - ORTVR
nii, tuo salainen agentti tuo laatu kamaa--->maksaa
- Vitunpaskapaikka
Samat maiharit mitkä ostin pahis.fi 50€ 6.90 postimaksu oli myynnissä Salaisessa Agentissa 89€ Riistävä 11€postimaksu.
- Kaikenkarvaista
Lähettävät vääränkokoista kamaa. Kun ei ole lähettää oikeankokista palautetun tilalle niin palauttavat tuotteen hinnan mutteivät toimitusmaksua. Hienoa toimintaa, ei jatkoon.
- ManiVeska
Kyllä ruja varmasti laittaa lohkoketjun käyntiin, varmana ei ole manit veskassa
- PakkoMyöntää
Kyllä se lohkoketju siellä on, pitää vain tarpeeksi etsiä.
Tai sitten myöntää hyväuskoisuutensa..
- Anonyymi
Kyselin joskus aurinkolaseja jotka löysin niitten sivuilta. "Niitä on kaks eri varastossa" mutta varastoon meneminen oli liian myyjälle raskasta. Ois ollut kiva tietää mitä myyvät.
Ei ihme että konkurssivalmis firma. - Anonyymi
konkurssi
- Anonyymi
Tein pahan virheen ja tilasin yhdet henkselit. Sitä ei olisi pitänyt tehdä, nyt olen hirvittävän melkein päivittäisen sähköpostipommituksen kohteena. Yrittävät myydä ihan väkisin vaikka mitä ylihintaista paskaa. Varokaa, pysykää tuosta kierosta firmasta mahdollisimman kaukana!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka1042617Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww1011667- 671515
EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje141226Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi221028- 81963
Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe44911Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta119896Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana
Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta334814- 54813