Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onnistuukohan yhdyntä?

Eli kysyisin onnistuuko yhdyntä, kun en ole ikinä sormettanut/laittanut sormia sisääni? Ajatus on minusta vastenmielinen ja en haluaisi itse työntää mitään itseeni. Joskus olen tätä myös yrittänyt (en kovin kiihottuneessa tilassa) ja se ei onnistunut.

Mutta pääkysymys: Mahtuukohan kulli sisääni?
103915
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kokeile jollain muulla kuin sormella, vaikka kurkulla tai porkkanalla.

Äänestä
  • kurkku neitsyt pimppaan on vähän turhan järeetä kamaa, jokin sormin tai nakin kokonen hommeli olisi paras. emme sentään tahdo että tyttö parka rikkoo paikkojansa sisältä!

    Äänestä

  • qwertyzzz kirjoitti:

    kurkku neitsyt pimppaan on vähän turhan järeetä kamaa, jokin sormin tai nakin kokonen hommeli olisi paras. emme sentään tahdo että tyttö parka rikkoo paikkojansa sisältä!

    mutta penishän on usein paksumpi kuin kurkku?

    Äänestä

  • paksumpi kuin kurkku? kirjoitti:

    mutta penishän on usein paksumpi kuin kurkku?

    vaikka sun poikakaverisi penis on paksumpi kuin kurkku, se ei tarkoita että kaikki penikset ovat ihan niin paksuja.

    Äänestä

"Joskus olen tätä myös yrittänyt (en kovin kiihottuneessa tilassa) ja se ei onnistunut. "

no ei varmaan, jos ei ole edes kiihottunut... miksi sä edes teet niin, jos et halua?!
mikäli olet todella yli 18-vuotias, niinkun tällä palstalla kuuluisi olla, ja ainakin yli 16-vuotias (keho/sukupuolielimet kehittyy ainakin siihen saakka)
voin sanoa että 99,9 prosentin varmuudella olet täysin normaali ja kyllä, pimsaasi mahtuu pippeli samalla varmuudella. kaikki pimpit ja pippelit on erikokosia ja näkösiä, että kyllä, on myös olemassa ehkä sellainen pippeli, joka ei mahdu. toisaalta voi olla myös pippeli joka mahtuu liiankin hyvin. semmosta se on. mikäli olet nuorempi, kun mainitsemani iät, en suosittele seksiä ollenkaan, yhdynnöistä puhumattakaan, vaikka kuka väittäis mitä. nimittäin liian nuorena
todennäköisesti menee sisään, mutta kivulla. koska joustavuus ei ole välttämättä kehittynyt, immenkalvo on paksumpi jne. ei sinne tarvii mitään sillon mennäkään,esim. tamponi menee kun immenkalvo on riittävän joustava jne... kaikki siis ajallaan.

ja jos mikään muu ei huojenna epäilyksiäsi, niin
kuule: mene gynekologille ja tarkistuta onko paikat normaalit, ne on kyllä joka röörin nähny! sano syyksi vaikka joku epämääränen... valkovuoto on lisääntynyt tms. jos et muuten voi mennä. se kattoo, tutkii, ja toteaa sulle, ettei oo mitään erikoista, antaa sulle jotain yleislääkettä ja that's it! tai sano suoraan, että oot neitsyt, ja pelkäät tätä asiaa. ne on kaiken kuulletkin. että ei tarvii suotta ujostella.

asiat on hoidettavissa, ja tietoa löytyy, nou hätä!

Äänestä

Taas näitä hulluja vedätyskysymyksiä. Muta epätietoinen. Hah! Mitenkähän ihminen on mahtanut elää nykytiedon mukaan jo neljä miljoonaa vuotta?

Äänestä

kerron lukio aikana oli maikka joka säästi itseään jumalalle. ämmällä oli ikää (lähes eläkeelle pääsisi). Voi jumala raukkaa, oli sen verran ärsyttävä ja ruma..

susanna344: kysymys kuuluu?? mahtuuko lapsi sinusta ulos...huh..

Äänestä

Muistuu nuoruus mieleen kun sitä mietittiin tytöystäväni kanssa. Nyt kaiholla muistelen ensimmäistäni. Kyl se sinne hlumpsahtaa, alussa voi tehä kipiää, mut ei haittaa. Laulussakin sanotaan juu. Siin jellonat laulussa.

Äänestä

vaikket ois ikänä ite sinne mitää työntänykkää ni kyllä se onnistuu..kipeää varmasti tekee, mutta nii se on näyttää tekevän vähä kaikilla(ainaki näitten keskustelujen mukaan)..

Äänestä

Kynsien alla on ihmisen pahin bakteerivarasto.
Sormettaminen on typerien keskenkasvuisten pornoleikkiä.

Sormet ei kuulu "sinne" - jos et saa aitoa niin käytä dildoa tms. esinettä joka hygieniasta pystyt huolehtimaan.

Pidä hyvä huoli pimpistäsi niin siitä on iloa kymmeniä vuosia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


susanna344 kirjoitti:

Eli kysyisin onnistuuko yhdyntä, kun en ole ikinä sormettanut/laittanut sormia sisääni? Ajatus on minusta vastenmielinen ja en haluaisi itse työntää mitään itseeni. Joskus olen tätä myös yrittänyt (en kovin kiihottuneessa tilassa) ja se ei onnistunut.

Mutta pääkysymys: Mahtuukohan kulli sisääni?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu