Että osaa sitten vituttaa ELISA

Saatanan elisa. Kirjoittelee aiheettomia laskuja kuukaudesta toiseen. Haastan kohta rosikseen koko saatanan pillubuljun. Ei siis enää ikinä elisaa missään muodossa. Ei ikinä.
4340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ennen siellä toimi vain laskutus...

Äänestä

Ilmoittautuu.

Äänestä

En halua kuulostaa jälkiviisaalta, mutta huomasin tämän puljun todellisen luonteen jo n. 5 vuotta sitten ja sen jälkeen ei tämän kyseisen lafkan kanssa ole ollut mitään tekemistä! Siis ei enää ikinä!!!

Äänestä

olen yrittänyt soittaa heidän asiakaspalveluunsa toista viikkoa, on kuulemma uudistus menossa niin saattaa kuulemma muodotua hetkellisiä ruuhkia linjoille...
Sonera uudisti pari vuotta sitten, lähdin silloin sieltä elisalle. Mihinköhän minä nyt voisin muuttaa asiakkuuteni?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vittuntunut kirjoitti:

Saatanan elisa. Kirjoittelee aiheettomia laskuja kuukaudesta toiseen. Haastan kohta rosikseen koko saatanan pillubuljun. Ei siis enää ikinä elisaa missään muodossa. Ei ikinä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu