Peittääkö vesikriisi

Kuten insuliini myrkytys tapaukset ja monet muut Nokian kaupungin ongelma asiat.
3480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on käynyt,kun mahataudit jatkuu vaan.oma työpaikka on siinä kierteessä,kaikki kipeänä vuoronperään ja sijaisia ei tahdo löytyä.itsekin olen nyt saikulla,liekö nokialaista vai mitä.sitten joskus tämä kierre on nokialla ohi kaikkinensa ehkä sitten on aikaa paneutua muihinkin ongelmiin.

Äänestä

Se kirottu myrkkyämmä ei varmasti unohdu KOSKAAN!!! Mieti nyt mitkä syytteet!!!!

Äänestä
  • En ole muistanut koko hoitsujuttua ja mitään vesikriisiä ole ollut kuin pienellä alueella!

    Mitä turhia muistelee !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


alleen kaikki kirjoitti:

Kuten insuliini myrkytys tapaukset ja monet muut Nokian kaupungin ongelma asiat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu