Yli 18 000 persettä

ei voi olla väärässä
6381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

PAKARAA

Äänestä
  • ...jos lasketoo ies puoliks, ni johan on häntä melekonen kannatus kutaleella ilima aekojjaa...

    Äänestä

  • perskarvattii kirjoitti:

    ...jos lasketoo ies puoliks, ni johan on häntä melekonen kannatus kutaleella ilima aekojjaa...

    vaan se laatu, merivesi, karva, puuteri, toto, rusketus, metro...

    Äänestä

>>>tuottaa jatkuvasti lisää karvaperseitä mukavien, ihmisille hyvien johtajien tarpeisiin.

Äänestä

Laajaperseisin lauman johtajaksi. Ugh!

Äänestä

-melkoinen joukko miehenlurpukoita ja hookkaneita-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tosi on kirjoitti:

ei voi olla väärässä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu