win 98 poisto+asennus

voisko joku kertoa miten win98 poisto ja uudelleen asennus menee ja mieluusti selko kielellä kun en oo mikään nero näissä hommissa
1176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kaikessa lyhykäisyydessään alottasin kovalevyn alustuksesta, kaikki häviää varmasti ja kone on puhdas. ja sit käynnistät koneen uudelleen, laitat bios:n asetukset oikein ja käynnistät taas ja nakkaat sisään win98:n levyn, sen jälkeen kone neuvoo sua ite... ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jone kirjoitti:

voisko joku kertoa miten win98 poisto ja uudelleen asennus menee ja mieluusti selko kielellä kun en oo mikään nero näissä hommissa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu