Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

onko liian pieni ?

onko kaluni riittävä ? 14 cm ja leveyttä 4,5 cm.
51959
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyl se riittävä on live-seksissä siinä mielessä että nainen voi kyl tietää et ot sisässä ,mut siihen nautintoon tarvittais lisää pituutta ja paksuutta! Ehdotan siis tota nyrkkiä ,koska sitä voi kiristää itselle sopivaksi ja tiukaksi. ja pornofilmejä seuratessa saa valita eri akan joka päivälle!

Äänestä

mulla 19/6

Äänestä
  • 19 v. 6-vuotiaan tasolla! XD

    Äänestä

  • on antanut mini-gotlerin?

    Äänestä

vähän normaalia paksumpi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


sdfsdfsdf kirjoitti:

onko kaluni riittävä ? 14 cm ja leveyttä 4,5 cm.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu