Hyvää maanantai iltaa

Kaikille tahoille teille eriteille joutuneille, niin herroille kuin hupakoille.
7435
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kolvi kylmetä , ei sitä koskaan tiedä.......

Äänestä
  • mahdollista

    Äänestä

liian aikasta ottaa, mutta illalla otan. Kippis etukäteen sulle vaan.

Äänestä
  • liian aikaista jossakin päin maapalloa on jo ilta

    Äänestä

  • vat-69 kirjoitti:

    liian aikaista jossakin päin maapalloa on jo ilta

    vettä kolapullosta. Hörps.

    Äänestä

  • Musta Ritari kirjoitti:

    vettä kolapullosta. Hörps.

    ja laimein

    Äänestä

  • vat-69 kirjoitti:

    ja laimein

    käniin vaikka kuinka yrittää.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


vat-69 kirjoitti:

Kaikille tahoille teille eriteille joutuneille, niin herroille kuin hupakoille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu