....siis katherinelle

sivusto

7

707

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • viritelmä

      Ai tässä on taas yks uusi Skebujebun viritelmä. Kyllä sä ootkin kirkunu kuin ihana sun kkl on. Mones yritys tää on sun hankkeissa. Onks niistä mikään koskaan onnistunu? Tuolla torisivulla puolestaan kiljutaan sun perään poliisin avulla, monet ovat pojalla kaunarihankkeet.

      Kaunarit on hyvä ohjelma. Mun lemppari on Taylor.

      • hyppyrinokkako taas?

        Tiedän että yrität loukata mutta et onnistukaan hahhaha :P Unohdetaanpas nyt ne vanhat sivut, tämä fanisivusto on tullut jäädäkseen.

        Oletko varma että torilla puhutaan juuri minusta? Minulla on käyttäjätunnus ainoastaan Huuto.netissä ja olen rehellinen kaupantekijä.

        Nyt on aika kääntää jopa nettielämässä uusi lehti ja olla ihmisiksi. Jopa Rhanna on antanut siunauksen sivustolle ja olemme 'aselevossa'.

        Kuinkas nyt suu pannaan hanipöö? :)


    • kkl-fani myös

      tämmöistä on ootettukkin, kiva juttu:)

    • pojan sivusto

      Kuollutpa kuollut. Poika vaan itse kirjottaa.

      • minäpä minä

        Jääkää te tänne suomeen sivustoinenne mä lähen vuodeks kiertelee maailmaa


      • on tapahtunut?
        minäpä minä kirjoitti:

        Jääkää te tänne suomeen sivustoinenne mä lähen vuodeks kiertelee maailmaa

        Tulee vaan teksti että sivuille pääsy estetty! Eikö noi sivut enää oo toiminnassa vai mikä vialla???


      • rahaa
        on tapahtunut? kirjoitti:

        Tulee vaan teksti että sivuille pääsy estetty! Eikö noi sivut enää oo toiminnassa vai mikä vialla???

        Niillä sivuilla saa roikkuu kaks viikkoo ilmaseks. Sit joutuu maksaan. Ei näytä olevan rahaa vaan vaan suuri suu.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      227
      11526
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      136
      10908
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      235
      6248
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      207
      5099
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      143
      3550
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      173
      3499
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      40
      2373
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      317
      1917
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      10
      1758
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      16
      1654
    Aihe