Miksei porukka viihdy dokalla

Miksi Vihdin Selkissä sijaitseva Doka hakee koko ajan varastomiehiä ja muuta työvoimaa. Onko paikka joku mulklandia missä jengi ei viihdy vai mikä on juttu? Meinaan kun soitin varastomiehen paikasta niin juuri nyt ei ollut vapaana mutta kuulema joku kyllä kypsyy ihan kohta tai pannaan kuulemma kypsymään!!!
3496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Johan nimikin sen kertoo.. :D

Äänestä

Eihän kukaan hullu mene 1800€ kk palkalla jumalan selän taakse tekemään aivan idiootti hommia. Kävin haastattelussa ( vahingossa ) ja täytyy kyllä sanoa että olipa omituista porukkaa.
Edes pekkaspäiviä ei kyseisessä putiikissa ole

Äänestä

Eikös siellä tule peppu kipeäksi jos meinaa pärjätä. Työtä hakiessa kandee kuulema olla korvis korvassa merkkinä siitä että aikooko pärjätä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ehkä töihin kirjoitti:

Miksi Vihdin Selkissä sijaitseva Doka hakee koko ajan varastomiehiä ja muuta työvoimaa. Onko paikka joku mulklandia missä jengi ei viihdy vai mikä on juttu? Meinaan kun soitin varastomiehen paikasta niin juuri nyt ei ollut vapaana mutta kuulema joku kyllä kypsyy ihan kohta tai pannaan kuulemma kypsymään!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu