Hesan Koplan Uutiset

Voiko Hesan Koplan Uutisia lukea enää mistään muualta, kuin tältä palstalta? Helsingin Suunta -lehtikin on kadonnut kuvista. Taitaa olla Koplan loppu lähellä?
13401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

persunetistä koska se oli koplan lehti. Josko sademieskin sai joskus siihen kirjoittaa. Koplalla on uusi netti aviisi ja sitä voi kyllä lukea.

Äänestä
  • niminen lehti. Onko Harri nielaissut Koplan lehden konserniinsa?

    Äänestä

  • on Aviisi kirjoitti:

    niminen lehti. Onko Harri nielaissut Koplan lehden konserniinsa?

    on liian olematon kirjoittamaan tai toimittamaa koplan aviisia

    Äänestä

  • lindell kirjoitti:

    on liian olematon kirjoittamaan tai toimittamaa koplan aviisia

    On viimeinen itsenäisen ajattelun linnake. Älkää antako periksi!

    Äänestä

eliittijoukkojen lehti daun?

Äänestä
  • mielilukemistoa? Lehteä tuskin saa muualta kuin tiskin alta. Kopla on ilmeisesti syrjäyttänyt myös Julius Streicherin, koska häntä ei saa langan päähän?

    Äänestä

  • lienee Koplan kirjoitti:

    mielilukemistoa? Lehteä tuskin saa muualta kuin tiskin alta. Kopla on ilmeisesti syrjäyttänyt myös Julius Streicherin, koska häntä ei saa langan päähän?

    piippaa varattua

    Äänestä

  • hyllytetty? kirjoitti:

    piippaa varattua

    Lyö myös luurin korvaan. Lähti A-rakennuksesta livohkaan kun kuuli, että Kopla on tulossa.

    Äänestä

  • Höss kirjoitti:

    Lyö myös luurin korvaan. Lähti A-rakennuksesta livohkaan kun kuuli, että Kopla on tulossa.

    Bunkkerin pihalta lentokoneella, mutta ei ole ottanut vieläkään Koplaan yhteyttä.

    Äänestä

  • lähti viimeisenä kirjoitti:

    Bunkkerin pihalta lentokoneella, mutta ei ole ottanut vieläkään Koplaan yhteyttä.

    pihaportti jäänyt auki kun räkänokat on päässeet hoitajiensa silmien alta karkuun.

    Äänestä

kokoomukseen. Koplan uutiset olivat siihenkin asti sitoutumattoman äärioikeistolaisen henk.koht. lehti.

Äänestä
  • ja ilmestynytkin se on ja taas kohta ilmestyy. Odota odota, saat sen kyllä lukea.

    Äänestä

  • vaan tuo lehti on kirjoitti:

    ja ilmestynytkin se on ja taas kohta ilmestyy. Odota odota, saat sen kyllä lukea.

    Onko asiaakin,ehdokkaita?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


missäpäin,,, kirjoitti:

Voiko Hesan Koplan Uutisia lukea enää mistään muualta, kuin tältä palstalta? Helsingin Suunta -lehtikin on kadonnut kuvista. Taitaa olla Koplan loppu lähellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu