Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Perjantai-iltapäivää

Täällä on näköjään jos jonkinlaista porukkaa mikä sinänsä on rikkaus;) Mutta, asiaan: eli olisi kiva keskustella puolin ja toisin jostain sellaisesta fantasiasta mitä olet miettinyt mutta et ole rohjennut kenellekään kertoa saati sitä sitten ehdottaa.
1593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Heheh ..

Ongelma vain tahtoo olla siinä , että kun fantasia toteuttaa se ei enää ole fantasia vaan realistinen todellisuus .

Mutta itse asiaan :
- miltähän tuntuisi penis-ja kivesrenkaat paikallaan penispumpulla käytettynä penis turvoksissa ja ennen kaikkea Anores takapuolessa ?
( tietysti viimeksi mainittu välineen käytön harjoittelu ennen edellä mainittua kokemusta )

Olisiko pitkä tajunnan räjäyttävä kokemus , mitä luulisitte ?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Hra 30-40v. kirjoitti:

Täällä on näköjään jos jonkinlaista porukkaa mikä sinänsä on rikkaus;) Mutta, asiaan: eli olisi kiva keskustella puolin ja toisin jostain sellaisesta fantasiasta mitä olet miettinyt mutta et ole rohjennut kenellekään kertoa saati sitä sitten ehdottaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu