Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kiimaista naista?

löytyyköhän täältä seksikästä 18-25v. bi-naista kauniille ja mukavalle naiselle? Etsin kaveria jonka kanssa puhua kaikista asioista, mutta kenties myös seksiseuraa jos jutut menee yksiin ja ollaan samalla aaltopituudella..
31472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ois 19v. tyttönen.. Mistä päin olet?

Äänestä
  • olisin kanssa 19 vuotias tyttönen ja halukas totetuttamaan monia uusia asioita.

    Äänestä

osoitteeni on [email protected]. Sinne siis postia tulemaan niin katsotaan mitä tuleman pitää!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen20. kirjoitti:

löytyyköhän täältä seksikästä 18-25v. bi-naista kauniille ja mukavalle naiselle? Etsin kaveria jonka kanssa puhua kaikista asioista, mutta kenties myös seksiseuraa jos jutut menee yksiin ja ollaan samalla aaltopituudella..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu