Vittuilun SM-kisa Rovaniemellä.

Aslakit näyttävät, minkä tasoista poronpurijoiden huumorintaju on; luiskaotsaiset luolamiehen näköiset lappalaiset osaavat juopottelun ja tappelun lisäksi vittuillakin:
http://www.iltalehti.fi/uutiset/200801287164476_uu.shtml
10494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

takavuosina ministeriön sillä perusteella ,että possut muka saisivat kohtuutonta stressiä siitä...voi sun...ennemmin katselisin niitä kuin soikhiapäiden vinoiluja.

Äänestä

Meidän Iiro veisi siellä kirkkaasti voiton, sillä hän saanut mm. Teben pumpun ylikerroksille vittuilemalla. Usanistit ja hihhulit ovat olleet usein hermoromahduksen partaalla, kun iiron sanan säilä iskee täydellä voimallaan.

Äänestä
  • Taidat sotkea asioita, sirkuspellet järjestävät ihan omia kisojaan, ainakin pellehyppyjen SM-kisoja. Siellä homoidolisi voisikin heittää voltin ja voittaa. Nyt ei kuitenkaan ollut kyse akrobatiasta vaan enemmänkin verbaalisesta akrobatiasta.

    Äänestä

  • Fuck! kirjoitti:

    Taidat sotkea asioita, sirkuspellet järjestävät ihan omia kisojaan, ainakin pellehyppyjen SM-kisoja. Siellä homoidolisi voisikin heittää voltin ja voittaa. Nyt ei kuitenkaan ollut kyse akrobatiasta vaan enemmänkin verbaalisesta akrobatiasta.

    Koska haaveilet homoista ja ruskeista aukoista, niin täällä ei ole paikkasi. Täällä ei teitä hinttejä ja ruskean reiän ritareita suvaita, joten poistu täältä hyvän sään aikana.

    Äänestä

  • iirofani kirjoitti:

    Koska haaveilet homoista ja ruskeista aukoista, niin täällä ei ole paikkasi. Täällä ei teitä hinttejä ja ruskean reiän ritareita suvaita, joten poistu täältä hyvän sään aikana.

    Lutkuta sinä somalin esinahatonta kyrpää.

    Äänestä

Suomalainen oikeusjärjestelmä ei varmaankaan ole tarpeeksi valmentautunut vastaan ottaan UUTTA MAAILMAN JÄRJESTYSTÄ, JOS NUORET OTTAVAT PAIKKANSA VITTUILEMALLA VANHEMMALLE PORUKALLE, KUN EIVÄT OSAA ANTAA TILAA TYÖMARKKINOILLA. SALUT

Äänestä

Kyllä sitä meilläkin osatahan. Harmi vaan, nottei tuahan saanu liitetyksi sitä kuvaa, johonka tua teksti viittaa:


Haaroonvälistä vittuulun piirimmestaruuskisat järijestetähän 20.3. Kurikan Mietaan Nuarisoseuralla. Yks trossatuummista ennakkosuasikiista on "Horonkyläänen Letkujalka" Magnus Haapio.

"F*ck off your F..ng F*ck!" Normally Magnus Haapio from Horonkylä is a real gentleman and a good father. But in face to face competition-situation he's a hell of the bastard.

Äänestä

Lauri Tähkä on homo joka imee persereikää ja kyrpää usein

Äänestä

haistakaa persereikääni se haisee paskalle SAATANAT perkeleen jumalauta

Äänestä

Kerrankin kisat jotka haluaisin nähdä telkkarista. Jos olisin tuosta aikaisemmin tiennyt niin olisin osallistunut. Näitä kisoja lisää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fuck! kirjoitti:

Aslakit näyttävät, minkä tasoista poronpurijoiden huumorintaju on; luiskaotsaiset luolamiehen näköiset lappalaiset osaavat juopottelun ja tappelun lisäksi vittuillakin:
http://www.iltalehti.fi/uutiset/200801287164476_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu