Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Hyvin alko italia cup

No ei menny kun minuutti niin udinese johtoon
4371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

pisti pömpeliin joo tota mä just vihaan vastustaja ekalla minuutilla ja heti kusee(en ole pistänyt itse)...toi vituttaa

Äänestä

:-)

Äänestä

Pian JOHTOON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Äänestä
  • tämän paskaviestini!!!!!

    HHhahhahhahhahhahahahahha

    VITUN ÄÄLIÖT!!!

    EI MITÄÄ TASOTUSTA LÄHELLÄKÄÄ OLLU!!!!

    Hhhahahahhahhhaha

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juuri näin kirjoitti:

No ei menny kun minuutti niin udinese johtoon

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu