Homot tunnen vl-liike

En voi kertoa kaikkea homolestaadiolaisten toimista minua kohtaan kuin julkisissa lehdissä.
Minulla on dokumentteja ja tarpeeksi todistajia että lestaadiussiat joutuisivat yleisen häpeän alaisuuteen ja sitä myötä verisiin vainoihin.
3635
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jotain järkee viesteihin pliis.

Äänestä

Kun käytät niitä aineita, niin varo ettei käy yhtä huonosti kuin Tony Halmeelle...

Äänestä

Kansankiihotus jotain uskonnollista tai etnistä ryhmää vastaan on rikos. Veriset vainot onneksi ovat loppuneet demokratiassa. Tarvittaessa jälkesi voidaan jäljittää netissäkin jos tarvetta ilmenee. Varoppa hieman sanojas.

Ei lestadiolainen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kokenut kauheita kirjoitti:

En voi kertoa kaikkea homolestaadiolaisten toimista minua kohtaan kuin julkisissa lehdissä.
Minulla on dokumentteja ja tarpeeksi todistajia että lestaadiussiat joutuisivat yleisen häpeän alaisuuteen ja sitä myötä verisiin vainoihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu