Väyrynen kadoksissa

290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Paavo on keskustan viisainministeri se ei lähde oppipoikienkelkkaan antaa poikien nolata ensin itsensä sen jälkeen Paavo kertoo kuinka asiat on.
Ei politiikassa pärjää yli 30:ntä vuotta jos on tyhmä.

Äänestä
  • Kunnes on myöhäistä vaikuttaa oikeasti asioihin.
    Kansan silmissä yksikään ministeri ei juuri kehuja yleensä saa.Politrukin turhaa uskottelee humpuukia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Opetuslapset kaipaavat kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=115&conference=4500000000001848&posting=22000000032446037
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=115&conference=4500000000001848&posting=22000000032450090

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu