Ja taas emävale usalta

http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/USA Kokaiinia virtaa maailmalle entistä enemmän Venezuelan kautta/1135233709449

Cia on jäänyt meksikossa kiinni jo kaksi kertaa kun kone on pudonnut coka lastissa...
2174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tuotantoa!

Äänestä

Nicky Rockefeller kertoi Aaron russolle, että jenkit hyökkäävät Afganistaniin, Irakiin, Iraniin ja Venezuelaan. Voin 100% varmuudella sanoa, että jenkit hyökkäävät Venezuelaan. Ja tietenkin jonkin verukkeen avulla.

http://www.youtube.com/watch?v=MGF6DDd8Uto

Äänestä

Kommentoi aloitusta


että ne munaa itsensä kirjoitti:

http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/USA Kokaiinia virtaa maailmalle entistä enemmän Venezuelan kautta/1135233709449

Cia on jäänyt meksikossa kiinni jo kaksi kertaa kun kone on pudonnut coka lastissa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu